Yhteystiedot

Henkilökunta

Vastaanotto & myyntipalvelu, puh. 040 104 5960, hyvarila(@)nurmes.fi
Vastaanottopäällikkö Aura Kärkkäinen, puh. 040 658 3106, aura.karkkainen(@)nurmes.fi
Minna Reis, puh. 040 356 4507, minna.reis(@)nurmes.fi
Marja Meriläinen, puh. 040 104 5960, marja.merilainen(@)nurmes.fi
Markus Laitinen, puh. 040 104 5960, markus.laitinen(@)nurmes.fi

Toimitusjohtaja Anu Tirkkonen
puh. 040 748 3286
anu.tirkkonen(@)nurmes.fi

Markkinointi & myynti
Kati Lipponen, puh. 050 337 8777
kati.lipponen(@)nurmes.fi

Kahvila-ravintola & keittiö, puh. 040 708 6899
Ravintolapäällikkö Aija Harakka, puh. 040 708 6403, aija.harakka(@)nurmes.fi
Kokki-tarjoilija Eila Korhonen, puh. 040 708 6899, eila.korhonen(@)nurmes.fi
Kokki-tarjoilija Heta Pulkkinen, puh. 040 708 6899
Kokki-tarjoilija Jouko Harakka, puh. 040 708 6899
Kokki-tarjoilija Helena Kettunen, puh. 040 708 6899

Leirikoulut & ohjelmapalvelut
Nuorisopäällikkö Tuija Hurri, puh. 040 708 7471, tuija.hurri(@)nurmes.fi
Nuoriso-ohjaaja opiskelija Rebekka Tupaoja, rebekka.tupaoja(@)nurmes.fi

Nuotta-valmennus
Satu Hietanen, Nuotta-koordinaattori puh. 050 3208604 satu.hietanen(@)nurmes.fi
Miska Valtonen, puh. 050 3284 996 miska.valtonen(@)nurmes.fi

Kansainvälinen nuorisotyö
Kv-koordinaattori Ekaterina Sysoeva, puh. 050 570 8634, ekaterina.sysoeva(@)nurmes.fi
Oppisopimusopiskelija Mari Timonen, puh. 050 324 8151, mari.k.timonen(@)nurmes.fi

Kiinteistöhuolto
Kiinteistöpäällikkö Sami Nevalainen, puh. 0400 311 282, sami.nevalainen(@)nurmes.fi
Huoltomies Juha Kiiski puh. 050 476 0374, juha.kiiski(@)nurmes.fi.

Siivous
SOL Palvelut, puh. 040 194 8757

Yhteydenottolomake

Voit ottaa myös yhteyttä yhteydenottolomakkeen avulla tai ottaa suoraan yhteyttä vastaanottoon puh. 040 104 5960, hyvarila(@)nurmes.fi.

Nuorisotiimi

Palvelemme kansainvälistymisasioissa, leirikouluissa, ohjelmapalveluissa ja Nuotta-valmennuksissa. Tiimin lisäksi hyödynnämme paikallisia yrittäjiä ohjaajina. 

Nuorisotiimissä on monipuolista ammattitaitoa ja jokaisen oma supertaito tukee tiimin vahvuutta. Osalla ohjaajista on ympäristökasvatustaustaa ja tiimi on huomannut hyötyvänsä myös tiimiläisten tietotekniikan ja rakennusalan osaamisesta. Omia taitoja voi hyödyntää myös ohjaamistilanteissa. 

Myyntitiimi

Varaukset ja tarjoukset kulkevat myyntitiimimme kautta. Autamme teitä luomaan mahdollisimman sujuvan tapahtuman, tilaisuuden ja kokouksen tarpeisiinne.

Huollon tiimi

Pidämme huolta, että tilaisuutesi, tapahtumasi ja kokouksesi käytännönjärjestelyt sujuvat.

Sami Nevalainen
Kiinteistöpäällikkö

Juha Kiiski
Huoltomies

Ravintolatiimi

Toteutamme juhlaruokailut, kokouskahvitukset, aamupalan, lounaan ja kaikki Hyvärilän ruokapalvelut. Leivomme itse leipää lounaalle ja suunnittelemme reseptit.

Etsi